Kanada

Kanada 

Jazykový kurz angličtiny a ubytování v soukromí, to je nejčastější důvod příjezdu do Kanady.

Za svůj život se nepotkala tolik Brazilců, Japonců, Korejců , jako ve Vancouveru.

Ideální místo,pokud je vám 16, tatík platí účty,ale zároveň nemá nad vámi dozorJ

Na druhou stranu školství, kde diskutujete v kruhu na určité téma, učitele zajímá váš názor. A Vy máte šanci ho obhájit. Úžasný zážitek pro toho, kdo pamatuje starý systém hlášení se a vyvolávání dle abecedy.

Písemné testy byly každých 6 týdnů. Dobrý výsledek zaručoval postup do „vyšší třídy“, celkem jich bylo 20. Nepříjemné, pokud jste museli hlásit platícím rodičům,že jste propadliJ

Poprvé ve svém životě jsem volala rodičům,aby mi poslali peníze na jídlo, protože v rodině, kde bylo 5 studentů+ rodina se 3 dětmi jsem si jídlo nestačila „urvat“. Omluvou je mi, že jsem jedináček a tudíž nemám tvrdé lokty v boji o chlebaJ

Zhubla jsem 5 kilo,ale částečně i proto,že byla stávka řidičů autobusů a já musela dost často chodit pěšky,takže to byl celkem úspěšný pobyt.

Návštěva Niagarských vodopadů patří též ke klíčovým zážitkům. Pokud jste byli na Matějské pouti,tak jste si ušetřili minimálně zvukovou kulisu. Kýčovité prostředí této přírodní krásy Vám dokonale zkazí celý zážitek. Pro milovníky vodopádů mohu doporučit Foz de Iguazu v Argentině,kde se obešli bez oné kýčovitosti.

 
 
aktualizováno: 28.08.2023 19:42:16